Carla Verkeste
4SCENERGY
Hypnotherapeut
Tamboerstraat 2
6004 DK Weert - (LB)








Introductie
Hoe gaat het nu eigenlijk écht met je..............?
Dit vraag ik me af omdat ik oprecht interesse heb in JOU!
Er zijn talloze voorbeelden te noemen waarbij ons onbewuste ons enorm behulpzaam kan zijn, en kunnen we trots zijn hoever we al gekomen zijn.
Maar er zijn ook zat voorbeelden waarbij ons onbewuste ons behoorlijk in de weg kan zitten en dingen niet lukken, we energie verliezen of klachten krijgen.
Elke situatie en ieder mens is uniek.
Is het die éne vraag: "Ik zit gewoon niet lekker in mijn vel, maar weet niet wat het is hoe kan het oplossen?" Of "Ik weet eigenlijk niet goed hoe ik verder moet...? Of iets anders?
Veranderingen zijn niet altijd eenvoudig en kunnen veel veel met ons doen.............
Samen pakken we dit op. Met de kennis en ervaring van jou en mij bij elkaar komen we er wel!
#SAMENKOMJEVERDER
Vul het contactformulier op deze site in, of stuur me gerust een Whatsapp voor meer informatie wat mijn ondersteuning voor jou kan betekenen, soms al in enkele sessies!
De therapie wordt, afhankelijk van je aanvullende verzekering, vergoed omdat ik NBVH-, RBCZ- en SCAG erkend en geregistreerd ben. Ik ben daarnaast gecertificeerd als Vertrouwenspersoon
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Personen met een visuele beperking Zwangerschap Ouderen Vrouwen Mannen Jong volwassenen Personen met een fysieke beperkingBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Met parking Vlot bereikbaar met de autoPlaats
Therapie via video call (Skype, Zoom e.a.) Groepsbegeleiding in het bedrijf of vereniging In de therapiepraktijk Therapie over het internetConsulttype
Groepstherapie Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf of verenigingTalen
Nederlands EngelsGedeeltelijke terugbetaling via AGB-code mogelijk?
Werkmomenten
Op afspraak, eventueel ook in de avonduren of op zaterdag
Wachtlijst
Nee
Prijs voor een consult
€98.50
Duur van de sessie
Ca. 1,5 uur
Opleiding
Psychosociaal Hypnotherapie | Coach voor analytische dieptepsychologie | Gecertificeerd Vertrouwenspersoon
Vergoeding zorgverzekering
indien aanvullend verzekerd
Beroepsvereniging
NBVH, Nederlandse Beroepsvereniging van Hypnotherapeuten - RBCZ, Register Beroepsoefenaren Complementaire Zorg