Terug naar boven

Daniëlle Jansen

Detangle, holistische (hypno)therapie

Holistisch therapeut

Cimbaalhof 72

4876 BR Etten-Leur - (NB)

Introductie

Alles begint met een beslissing

Wanneer mensen iets willen veranderen, dan veranderen ze vaak iets aan de buitenkant. Een verandering van baan, huis of partner. Maar wanneer je écht iets wilt veranderen aan je leven begin je bij de fundering, je binnenkant. Alles wat je nodig hebt is een beslissing, de eerste stap. En samen zetten we de rest. Ik zeg samen omdat het belangrijk is dat jij zelf gemotiveerd bent, maar ook dat wij een goede klik hebben.

Wie ben ik?

Mijn verhaal begint bij het overlijden van mijn vader in 2017. Toen begon ik na te denken over mijn eigen leven. Of ik zo door wilde gaan of het allemaal anders zou gaan doen. Het jaar 2019 was voor mij het jaar van de definitieve verandering.

Aan het einde van 2018 in de periode tussen Kerst en Oud en nieuw kreeg ik te horen dat mijn werkgever na 7 jaar een punt achter onze arbeidsovereenkomst wilde zetten. Voor mij redelijk onverwacht….dacht ik. Want was dat wel zo?

Was dit niet de derde keer in mijn leven dat ik meemaakte dat ik na een jarenlang dienstverband te horen kreeg dat mijn arbeidsovereenkomst vanuit werkgeverszijde ophield?

Iets met ezel en een steen bedacht ik me deze keer dat ik het anders zou gaan doen. Ik was al een paar jaar bezig met persoonlijke ontwikkeling en ook het idee van een eigen praktijk opstarten speelde al langer in mijn gedachten. Maar dat is precies waar het bleef, in gedachten. Samen met al die andere gedachten zoals “zou je dat nou wel doen” en “ga nou maar weer een baan zoeken, lekker veilig”.

Ja klopt die banen boden mij jarenlang een “schijnveiligheid”. Maar het heeft het mij nooit gebracht wat ik uiteindelijk graag wil: mensen inspireren bewust te worden van de onbewuste processen in hun leven.
Bij mij was het ook een onbewust proces. Steeds kiezen voor de veilige weg, lekker in je comfortzone. Alles lekker met twee vingers in de neus kunnen doen. Op de automatische piloot…

Veilig houdt je ook klein. Je hebt angst voor het onbekende en dus voor groei. Daardoor blijf je zitten in dezelfde situatie en blijft alles zoals het is.

Kiezen voor het onbekende en dus buiten je comfortzone gaan om te kunnen groeien is niet perse makkelijk. Het is wel wat ik gedaan heb. De deuren van mijn praktijk Detangle zijn vanaf 1 december 2019 officieel geopend. Was dit eng? “Hell yes!”. Ik scheet zeven kleuren kan ik je vertellen…
Is het buiten de comfortzone? Pfff…..wat denk je zelf? Als ondernemer krijg je te maken met zoveel nieuwe dingen. Het ondernemerschap is persoonlijke ontwikkeling next level kan ik je verzekeren. En toch voel ik me super en ben zó blij dat ik die stap gezet heb.

Want weet je alles begint met een beslissing: de eerste stap. Is dat makkelijk? Nee, dat is soms eng, lastig en doet ook soms pijn. Groeien doet soms pijn. Maar soms wel nodig om te kunnen vliegen!!!

Ik wens dat ook voor jou.

Liefs

Daniëlle

Herken jij jezelf in onderstaande punten:

- Je niet gehoord of gezien voelen.

- Alles perfect willen doen, de lat heel hoog leggen voor jezelf.

- Aan verwachtingen van anderen willen voldoen.

- Jezelf altijd op de laatste plaats zetten.

- Gebrek aan zelfliefde.

- Gevoel van tekort schieten en schuldgevoel.

Ik help jou om:

- Weer in het licht te staan en thuis te komen bij je gevoel

- Te zien dat het niet perfect hoeft.

- Je zelfverzekerd te voelen en geen goedkeuring van anderen nodig te hebben.

- In jezelf te investeren.

- Een positieve mindset te hebben.

- Te leven in plaats van geleefd te worden.

- Weer van jezelf te houden.


Hoe werk ik?

Ik vind het belangrijk om met aandacht naar jou te kijken als totaal mens. Dat betekent naar alle 5 niveaus. 1. Mentaal (welke beperkende overtuigingen, patronen, blokkades heb je) 2. Fysiek (waar voel je dit in je lichaam) 3. Energetisch (waar krijg jij energie van en waar "loop jij op leeg") 4. Emotioneel (welke gevoelens ervaar je) en 5. Spiritueel (wat heb jij hier te doen en waar gaat jouw hart van in de fik). Wanneer alle niveaus in balans zijn zit je lekker in je vel. Van leven op de automatische piloot naar jouw droomvlucht!


Gratis kennismakingsgesprek

Wil jij met mij werken aan een oplossing voor jou? Wacht dan niet langer en neem contact met me op. Ik werk ook op afstand met telefoon- en videocalls.

Lees verder

Therapievormen

Holistische therapie Hypnotherapie Reiki Meer ...

Ondersteuning bij

Allergie Slaapproblemen Zelfzorg Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Baby's Ouders Volwassenen Vrouwen

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Met parking Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer

Plaats

In de therapiepraktijk Groepsbegeleiding in het bedrijf of vereniging Therapie over het internet Therapie via telefoon - gsm Therapie via video call (Skype, Zoom e.a.) Therapie via chat Therapie via e-mail

Consulttype

Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf of vereniging Groepstherapie

Talen

Nederlands

Werkmomenten

Ik werk op afspraak

Wachtlijst

Nee

Prijs voor een consult

vanaf € 95,00

Duur van de sessie

1 - 2 uur

Opleiding

Holistische therapie, hypnotherapie, Rebirthing, Body Remembers Trauma Therapie, Trauma Release Breathwork, Reiki, Familieopstellingen

Leeftijd

55 jaar

Beroepsvereniging

BATC Belangen Associatie Therapeut en Consument

Neem contact op met Daniëlle

Cimbaalhof 72

4876 BR Etten-Leur - (NB)

Noord-Brabant

Toon telefoonnummer

http://www.detangle.nl

Routebeschrijving