Terug naar boven

Geke Hornstra

Praktijk Suik

Hypnotherapeut

Prikkewei 13b, Begaande grond

9245HS Nij Beets - (FR)

Introductie

Praktijk Suik voor hypnotherapie en regressietherapie in Nij Beets (vlakbij Drachten) en in Tjalleberd (vlakbij Heerenveen) helpt mensen die vastlopen op emotioneel, sociaal, functioneel en lichamelijk gebied.

Ik help mensen die van hun klachten af willen door verandering te maken in je programmering, overtuigingen, blokkades en belemmeringen op te ruimen.

Zodat jij kan ontzorgen, minder pijn hebt en inzicht in je probleem krijgt waardoor je mooi jezelf kan zijn vol energie!
Wil jij van je klachten af en weer grip hebben op je eigen leven? Neem dan contact op.

Sta je open voor een positieve verandering in je leven, zodat je vrij en ontspannen gewoon jezelf kan zijn. Dan zou ik je hierbij graag willen helpen! Want als je snapt hoe jouw klachten zijn ontstaan, krijg je macht om aan jouw herstel te werken. Ik ga dan ook op zoek naar de oorzaak van de klacht.

Dit doe ik onder andere door hypnotherapie. Naast hypnotherapie geef ik ook andere therapiesoorten zoals regressietherapie, voice dialogue, opstellingenwerk, EMDR, delenwerk en voorouderregressie. Ik kijk naar de klacht en wat daar het beste bij past.

Zelf heb ik HSP. Hiermee heb ik heel lang geworsteld en mij heel lang niet begrepen gevoelt. Ik vond het moeilijk om bij mezelf te blijven en op mijn gevoel te vertrouwen. Inmiddels heb ik van HSP mijn kracht gemaakt. Mocht jij hier tegenaan lopen, dan kan ik je daarbij helpen.

Van oorsprong ben ik verpleegkundige. Ik weet dan ook dat met de reguliere gezondheidszorg niet alle problemen kunnen worden aangepakt. Door mijn achtergrond i.c.m. hypnotherapie kan ik met een aantal lichamelijke klachten goed helpen. Denk hierbij aan pijnklachten en PDS. Voor meer lichamelijke klachten verwijs ik je door naar mijn website.

Door de opleiding te volgen heb ik gemerkt hoeveel bagage ik meenam vanuit het verleden. Hoe dit mij ook afremde en mij veel energie koste. Door mij hiervan te ontdoen merkte ik hoeveel energie ik kreeg en hoeveel gemakkelijker ik mezelf kon zijn. Dus mijn doel is om andere mensen te helpen die bagage af te gooien. Wil jij ook hulp hierbij? Neem dan contact met mij op.


Je kunt bij mij terecht in mijn praktijk in Nij Beets of Tjalleberd.
Lees verder

Therapievormen

Hypnotherapie IEMT - Integral Eye Movement Therapy Regressietherapie Meer ...

Ondersteuning bij

HSP - Hoogsensitief Onzekerheid Perfectionisme Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Ouderen Mannen Jongeren Vrouwen Volwassenen Zwangerschap Jong volwassenen

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Met parking

Plaats

In de therapiepraktijk

Consulttype

Individuele therapie

Talen

Nederlands

Gedeeltelijke terugbetaling via AGB-code mogelijk?

Ja

Werkmomenten

Dinsdag (ochtend), woensdag, donderdag en vrijdag

Wachtlijst

ja (ongeveer een maand)

Prijs voor een consult

100

Duur van de sessie

1 uur tot 1,5 uur

Opleiding

HBO verpleegkunde en HBO hypnose en regressietherapeut

Vergoeding zorgverzekering

met aanvullende verzekering krijgt u vaak een gedeelte terug

Beroepsvereniging

NBVH

Neem contact op met Geke

Prikkewei 13b, Begaande grond

9245HS Nij Beets - (FR)

Friesland

Toon telefoonnummer

http://www.praktijksuik.nl

Routebeschrijving