Inge Gesthuizen
Innergy Balance Therapy
NEI coach
Eisenhowerlaan 114, Stories Den Haag
2517KM Den Haag - (ZH)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)
Introductie
Veel vrouwen die bij mij komen, zeggen op een bepaald moment:
“Ik herken mezelf niet meer.”
Wat ooit begon als een verlangen naar een kindje, kan langzaam veranderen in een periode waarin alles draait om zwanger worden. De cyclus voelt als een project, het hoofd staat nooit stil en de druk kan groot worden. Veel vrouwen merken dat stress, spanning en controle steeds meer ruimte innemen in hun leven.
In mijn praktijk begeleid ik vrouwen bij wie zwanger worden uitblijft en waarbij stress en overlevingsstand een grote rol zijn gaan spelen. Ik help je om weer rust, vertrouwen en ruimte in je lichaam te ervaren.
Mijn visie is dat het lichaam moeilijk nieuw leven kan ontvangen wanneer het langdurig in spanning staat. Daarom werken we in mijn begeleiding niet alleen met het hoofd, maar juist met het lichaam en het onderbewuste.
In mijn traject – de Ruimte voor Leven Methode – werken we aan het loslaten van stress en emotionele blokkades, zodat je lichaam uit de overlevingsstand kan komen en er weer ruimte ontstaat voor ontspanning, vertrouwen en mogelijk ook voor zwangerschap.
Mijn begeleiding is persoonlijk, afgestemd op jou en jouw situatie. Samen kijken we naar wat jouw lichaam en systeem nodig hebben om weer meer rust en balans te ervaren.
Je hoeft hier niet alleen doorheen te gaan.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Vrouwen Mannen Jong volwassenen Jongeren Kinderen Baby'sBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij bushalte Met parkingPlaats
In de therapiepraktijk Therapie via video callConsulttype
Individuele therapieTalen
Nederlands EngelsWerkmomenten
Vrijdag - 9:00-17:00 uur
Wachtlijst
nee
Prijs voor een consult
vanaf 149 euro
Duur van de sessie
60-75 min
Opleiding
NEI 1 - Energetisch Huis
EGT - Praktijk Charlotte
Beroepsvereniging
VVNT (Vereniging voor NEI therapeuten), CAT (Collectief Alternatieve Therapeuten)
Neem contact op met Inge
Eisenhowerlaan 114, Stories Den Haag
2517KM Den Haag - (ZH)
Zuid-Holland
Toon telefoonnummer Routebeschrijving